AirMu Season6 Episode1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AirMu Season6 Episode1

.::Welcome to AirMu Season 6 Episode1::.


4 posters

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    reKO
    reKO
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 0w11

    Number of posts : 8
    Age : 37
    Location : Bucharest/Romania
    Job/hobbies : I.T Holding/College
    Stare de spirit : Verde
    Nick : reKOba
    Character : Blade Master
    Guild : Guild Master: JiHaD
    . : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 41264650
    Registration date : 2011-01-09

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    Post by reKO Sun Jan 09, 2011 3:52 am

    [i]Puteam sa dau reaply la post-ul tau dar am zis ca nu mai are acelasi farmec asa ca am creat eu unul...sper ca nu va suparati...
    In primul rand salutare iar in al 2-lea rand am si eu o intrebare pt tine simpla si concreta:[b]Mai baiatule tu esty dus sau nnu intelegi???

    Explica-mi si mie te rog frumos dak se poate pe ce motiv mi-ai dat tu mie /move Exile mare admin ce te pretinzi???Care este limbajul vulgar akolo???Termeni ca si ''cocalar,agarici,rahat,copil la eprubeta,bagator de seama sau ''plm'' prescurtat desigur'' pentru tine acestea reprezinta un limbaj vulgar,un limbaj inadecvat???Dupa parerea mea sunt niste insulte usoare chiar as putea spune dar nicidecum un limbaj vulgar cum am vazut si in alte post-ri anterioare de ex ''ba esty prost'' nu stiu cn spune akolo ca nu e considerat un limbaj vulgar,dak nu ma insel chiar tu...ahhh dar la mine sunt considerate vulgare nu???
    Am inteles ideea...ideea era ca dak iti spuneam de exemplu ''Bah date-n mortii matii de inapt!'' atunci da tati,jos palaria era un limbaj considerat vulgar dar tu,great ExistenZ in preadepasita ta inteligenta morala si spirituala ai considerat:''gata i-o fac lui reKOba asta,ma jignit pana in strafundul inimii si nu mai suport pur si simplu pt k eu sunt o fetitza kre nu suporta orice chestie,eu vorbesc numai cu ''buna si draga'' eu nu stiu prostii asa k tac pac ai scris tu repejor repejor akolo /move reKOba 5 100 100 si gata!''...cateodata raman uimit d unii dintre voi,de unde v-a luat nu stiu dar mai aveti de invatat multe...intradevar sunt si admini de calitate de exemplu Scorp,Irina,Horus pana si Excalibur dar restul,ma scuzati dar lasati de dorit.
    ExistenZ preamarite admin,mai gandeste-te la ce ai facut si ai sa iti dai seama ca esty cu un grad mai joc dkt prostul,cam atat am avut de spus...momentan...va salut din Exile! Very Happy
    Irina
    Irina
    Game Master
    Game Master


    Respectarea regulilor : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 0w11

    Number of posts : 11
    Age : 48
    Location : Italy/Calabria
    Job/hobbies : MuOnline..
    Stare de spirit : Happy! :)
    Nick : CrIsTiANN and Irina ! Razz
    Character : <Irina>
    Guild : <AdminS>
    . : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Irina
    Registration date : 2009-11-15

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Re: Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    Post by Irina Sun Jan 09, 2011 4:12 am

    Incerc sa fiu impartiala ca tot timpul dar parerea mea(personala) este ca se putea sa se rezolve in alt MOD. Nu ma intelegeti gresit nu sunt de partea nimanui .
    reKO
    reKO
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 0w11

    Number of posts : 8
    Age : 37
    Location : Bucharest/Romania
    Job/hobbies : I.T Holding/College
    Stare de spirit : Verde
    Nick : reKOba
    Character : Blade Master
    Guild : Guild Master: JiHaD
    . : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 41264650
    Registration date : 2011-01-09

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Re: Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    Post by reKO Sun Jan 09, 2011 5:40 am

    Faci bine Irina ca esty impartiala...sper numai ca this guy sa isi dea seama ca a comis-o...adevarul e ca atn cand ai putere iti place sa te bagi in seama foarte tare,sa te impui...but not like this...
    Blazzer
    Blazzer
    Moderatori Globali
    Moderatori Globali


    Respectarea regulilor : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 0w11

    Number of posts : 147
    Age : 41
    Location : Satu Mare
    Job/hobbies : Aviation
    Stare de spirit : Ca vremea ! SCHIMBATOARE!!!
    Nick : Blazzer , Charisma , Serenity
    Character : Grand Master Lord Emperor
    . : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Blazzer
    Registration date : 2010-01-06

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Re: Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    Post by Blazzer Sun Jan 09, 2011 6:17 am

    Hai sa incepem cu inceputul :


    Ai dreptate reKOba ! Esti din capitala si te inteleg ! Acolo doar asa stiti sa vorbiti si sa va exprimati.Te-ai uitat putin peste screen shot-urile facute? Crezi ca "unii" nu inteleg prescurtarile de "mahala" facute, gen "plm" si alte "regionalisme de "taran" de capitala? Daca acestea ti se par "insulte usoare", vorba ta, banuiesc ca tie chiar iti fac pe plac si daca ti s-ar spune , din nou , aceste "usoare" insulte ai fi chiar multumit? Ma rog...din nou " Esti din Micul Paris si asta demonstreaza inca odata faptul ca "regionalismele" folosite de tine te caracterizeaza .Bravos tie : Intruchiparea perfecta a "umanoidului" in maimuta!
    Nu toleram pe server nici un fel de insulta ! CITESTE REGULAMENTUL
    (Asta iarasi in cazul in care esti apt)!
    Ti-am spus sa termini , nu?

    P.S. : Nu e 5 100 100 (asta denota faptul ca pana la urma sunt Admin Bun , nu? Twisted Evil
    P.S. : Data viitoare nu va mai fi Exile!

    reKO
    reKO
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 0w11

    Number of posts : 8
    Age : 37
    Location : Bucharest/Romania
    Job/hobbies : I.T Holding/College
    Stare de spirit : Verde
    Nick : reKOba
    Character : Blade Master
    Guild : Guild Master: JiHaD
    . : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 41264650
    Registration date : 2011-01-09

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Re: Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    Post by reKO Sun Jan 09, 2011 6:50 am

    E usor de inteles situatia dar pt tine poate e prea greu de conceput,dar hai iti explic eu.Dak am folosit un asemenea limbaj nu inseamna k nu am habar de limba romana sau acesta este vocabularul meu colocvial p kre il folosesc zi de zi,insulte,termeni de argou si altele ci am facuto doar ca sa il fac pe om sa inteleaga pt k unii sunt atat de nesimtiti inkt fara un limbaj mai dur nu inteleg cat de inapti sunt...
    Dak vrei sa imi verifici dictia,limbajul sau ce termeni cunosc etc te asigur eu k stiu multe si ma descurc chiar bine tinand cont ca studiez facultatea de ''Litere si limbi straine'' dar cateodata viata te obliga sa te cobori si la nivelul altora ca sa ii faci sa inteleaga ceea ce vrei sa spui iar cand esty intr-un mediu select te comporti k atare,e simplu trebuie sa fii inteleigent,sa stii knd sa te ridici si cand sa te cobori...think about it...
    BLooD
    BLooD
    Administrator
    Administrator


    Respectarea regulilor : Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' 0w11

    Number of posts : 581
    Age : 38
    Location : Romania/Timisoara
    Nick : BLooD
    Character : BLooD
    Guild : Admin's
    . : Owner
    Registration date : 2009-03-30

    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Deci

    Post by BLooD Mon Jan 10, 2011 1:09 am

    Asa discutii nu mai tolerez,vedetiva de treaba k ii doar un joc,iar reko ai un ban de la mine,k vad k nu te abti din comentari,daca crezi k ai ceva de comm. te astept!!!!!

    Sponsored content


    Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love'' Empty Re: Pt Blazzer aka ExitenZ ''from reKO with Love''

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 11:52 pm