AirMu Season6 Episode1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AirMu Season6 Episode1

.::Welcome to AirMu Season 6 Episode1::.


4 posters

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    avatar
    S0ulMast3r
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 0w11

    Number of posts : 15
    Age : 35
    Location : Romania
    Nick : S0ulMast3r
    Character : Grand Master
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2010-12-04

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by S0ulMast3r Sat Jan 21, 2012 7:05 am

    Deci in primul rand buna seara tuturor si salut si tie BlooD am facut si eu rost de vreo 2-3 zile libere si am zis sa mai intru pe aici sa vad ce mai e ca imi era dor de voi si de staffu airmu ! Aseara am intrat pe server dupa ceva vreme si am stat putin de vb cu vechi prieteni si playeri cand dintr-o data s-a bagat in seama suprainteligentul "Skun" nush exact numele ca nu retin, acelasi cu care s-a certat si black, incepe el pe post cu cuvinte la adresa mea gen "cocalari" si mai cateva ca el nu suporta cocalarii ca el e profesor la lb romana etc, incerc sa il ignore in timp ce vb cu Adryan care e martor... trece faza si intru in dimineatza asta eram in lorencia bar cu Blackman cand apare el iar si incepe cocalari ca el nu suporta cocalarii sincer eu am impresia ca din cei 20 de ani ce ii are 10 ii are petrecuti prea mult timp in fatza pcului, tragic ce se poate intampla in ziua de azi, eu zic BlooD sa mai iei in considerare si ce spun alti playeri din cate am vazut eu doar darky tine cu el in rest egal cu 0, PS. astept cu nerabdare sa revin iar pe aceasta comunitate superba salut BlooD tie si salut tuturor !
    [GM]Roby
    [GM]Roby
    Game Master
    Game Master


    Respectarea regulilor : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 0w11

    Number of posts : 20
    Age : 34
    Location : Tulcea
    Job/hobbies : Master
    Stare de spirit : Nu am !:)
    Nick : [GM]Roby
    Character : BM
    Guild : AdminS
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2011-10-04

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by [GM]Roby Sat Jan 21, 2012 8:32 am

    Am inteles ce ai de obiectat Soul, dar nimeni nu poate da un ban unui alt playerma refer la un gm fara dovezi si din cate vad eu nu ai atatsat nici un print topicului respectiv.
    avatar
    S0ulMast3r
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 0w11

    Number of posts : 15
    Age : 35
    Location : Romania
    Nick : S0ulMast3r
    Character : Grand Master
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2010-12-04

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by S0ulMast3r Sat Jan 21, 2012 9:45 am

    Pai nu am zis la nimeni sa dea ban ... am zis problema mea in legatura cu el, incerc sa atrag atentia ca nu e usa de biserica si el provoaca toate scandalurile ... am mai zis si o repet inafara de darky nimeni nu ii ia apararea toti au cate ceva de obiectat in privinta acestui jucator ... bafta tuturor !
    Darkyow666
    Darkyow666
    Graphic Designer
    Graphic Designer


    Number of posts : 11
    Age : 31
    Location : Afghanistan The land of Bombs xD!!!
    Job/hobbies : Multimedia & Graphics Design , Magic Tricks , IT Technology...
    Stare de spirit : dat dracu...
    Nick : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 1z5uo7t
    Character : Blade Master
    Guild : Necro666
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2012-01-19

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by Darkyow666 Sat Jan 21, 2012 10:01 am

    prietene ai relatii cu zeitatile divine de stii tu ca omul e 0 ? te-ai trezit si tu cum e vorba aia "uite-mi dorul ca de Ion chiorul" veziti frate de treaba n-am timp de pupincuristi ca tine eu vreau sa fie dreptate si egalitate intre playeri, ca si tu daca erai in locul lui Black luai vreo 15 zile de fapt ce tot zic eu aici la cate printuri sunt tu deja aveai delete sau oricare dintre noi ar fi in situatia lui, scrie undeva in posturile mele ca shunk e nevinovat ? ce sa te mai stresez ia tubul de memoplus si mananca niste peste am inteles ca are multa lecitina pentru memorie si putere de concentrare.
    avatar
    S0ulMast3r
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 0w11

    Number of posts : 15
    Age : 35
    Location : Romania
    Nick : S0ulMast3r
    Character : Grand Master
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2010-12-04

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by S0ulMast3r Sat Jan 21, 2012 10:28 am

    Raman uimit sincer de oameni ca voi ma de aia merge bine tara asta ma ca sunt prea multi inteligenti ca voi ma serios, ce sa mai zic ma voi astia care ati petrecut o treime din viatza in fata pcului va distruge rau, nu e de mirare ce statistici s-au facut ca a ajung dependenta de pc ca cea de droguri ... intri in sevraj, mai iesiti pe la aer... v-am pupat baieti sper sa ne auzim de bine cand am sa mai revin !
    Darkyow666
    Darkyow666
    Graphic Designer
    Graphic Designer


    Number of posts : 11
    Age : 31
    Location : Afghanistan The land of Bombs xD!!!
    Job/hobbies : Multimedia & Graphics Design , Magic Tricks , IT Technology...
    Stare de spirit : dat dracu...
    Nick : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 1z5uo7t
    Character : Blade Master
    Guild : Necro666
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2012-01-19

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by Darkyow666 Sat Jan 21, 2012 10:57 am

    S0ulMast3r wrote:Raman uimit sincer de oameni ca voi ma de aia merge bine tara asta ma ca sunt prea multi inteligenti ca voi ma serios, ce sa mai zic ma voi astia care ati petrecut o treime din viatza in fata pcului va distruge rau, nu e de mirare ce statistici s-au facut ca a ajung dependenta de pc ca cea de droguri ... intri in sevraj, mai iesiti pe la aer... v-am pupat baieti sper sa ne auzim de bine cand am sa mai revin !

    sincer si eu sunt uimit gandesti limpede si logic dar esti foarte visator Smile in tara asta nu exista viitor prietene Smile si nu vad cum un pusti de 19 ani ar putea schimba ceva in tara asta Smile ca bine zici am urmarit si eu documentarul de care zici tu mai sus Smile si daca tot esti prieten asa bun cu black indruma-l pe drumul cel bun Very Happy , eu la activ daca am 50h jucate e bun si am contul de 4 luni Smile) mu ramane pentru mine un mijloc de comunicare cu diverse persoane Smile nu-si mai are farmecul de acum 2-3 ani Smile salut si tie , scuze de cele zise mai sus te-am judecat gresit.
    avatar
    Bandi
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 0w11

    Number of posts : 1
    Nick : Your Name in game
    Character : Your Race Character
    Guild : Your Guild Name
    . : In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! 41264650
    Registration date : 2012-01-16

    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by Bandi Sat Jan 21, 2012 12:10 pm

    Poate ca nu e usa de biserica dar asta nu inseamna ca trebuie sa te plangi prin posturi, cand ai dovezi atunci scri, pana atunci nu vad rolul articolului tau, asa ar trebui sa facem toti cate un articol cu ce nu ne multumeste . O zi placuta !

    Sponsored content


    In legatura cu Skun sau cum l-o chema ! Empty Re: In legatura cu Skun sau cum l-o chema !

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:49 am