AirMu Season6 Episode1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AirMu Season6 Episode1

.::Welcome to AirMu Season 6 Episode1::.


    GM Request FiSh

    fish
    fish
    Air Member
    Air Member


    Respectarea regulilor : GM Request FiSh 0w11

    Number of posts : 28
    Location : Brasov, Romania
    Stare de spirit : ca vremea....
    Nick : FiSh,Dil4au,DraCooL,SummY
    Character : Blade Master,Lord emperor,Fist master,Dimension master
    Guild : Nu conteaza....NU TE INTERESEAZA!!!
    . : GM Request FiSh 41264650
    Registration date : 2010-02-15

    GM Request FiSh Empty GM Request FiSh

    Post by fish Thu Mar 24, 2011 10:37 am

    1.Spune-ne ceva despre tine (Nume, Prenume, Unde locuiesti si imagine)?:Chiru George,Brasov, o imagine pe [You must be registered and logged in to see this link.]
    2.Câţi ani ai? (vârsta minimă - 20)?;19
    3.Aţi mai fost vreodată GameMaster (Daca da unde)?am mai fost Gm pe BlackMu si pe ImperionMu,dar consider k am suficienta experienta
    4.Cat timp pe zi poti sa dedici pe server(pe zi)?:cam 7-8 ore pe zi pot sta on
    5.Dece crezi ca esti cea mai buna alegere?:sunt unul din palyerii vechi de pe acest srv, cunosc playerii si stiu sa respect si sa fiu respectat.
    7.Ce aţi face pentru a face servarul mai populat?:pot posta pe unele forumuri si pot face reclama pe alte servere pe care am mai jucat Very Happy
    8. Cum ati aflat despre serverul nostru?:am aflat in urma cu 3-4 ani,cand un prieten mi-a spus de el
    9. Câte limbi ştii(Engleza obligatorie)?:cunsc englea-nivel ridicat,franceza la un nivel mediu si germana la un nivel conversational

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 10:53 pm