AirMu Season6 Episode1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AirMu Season6 Episode1

.::Welcome to AirMu Season 6 Episode1::.


2 posters

    Cica asea e cu prietenia... :|

    avatar
    Vizitato
    Guest


    Cica asea e cu prietenia... :| Empty Cica asea e cu prietenia... :|

    Post by Vizitato Sat Jun 12, 2010 4:33 am

    Mie numi convine o chestie Neutral si ma aadresez la nekro... oare dc cand vine vorba de enter ... d fiecare data se ajunge la ban si alte cele sa stii ca niki unu nu e corect pe pamant si Enter nu ar fi... cheie de biserica Suspect ca nu e drept man... confused
    Lec4
    Lec4
    Game Master
    Game Master


    Respectarea regulilor : Cica asea e cu prietenia... :| 0w11

    Number of posts : 22
    Location : AirMu
    Job/hobbies : --=SpioN=--
    Stare de spirit : Super buna
    Nick : inca nu am dar ma gandesc la 1
    Character : DW.BK.MG.DL.SMM
    Guild : -----------
    . : Cica asea e cu prietenia... :| 41264650
    Registration date : 2010-02-04

    Cica asea e cu prietenia... :| Empty Re: Cica asea e cu prietenia... :|

    Post by Lec4 Sat Jun 12, 2010 4:46 am

    Hmmmm sry ca ma bag dar si asa sunte o mana de oameni si nici asa nu ne intelegem:( eu zic ca ii nasoll, si referitor la enter parerea mea personala ,el ii smecher se foloseste de reguli.
    stie cum sa irite omu o face si porma fuge unde stie ca daca ii faci ceva poate sa te puna pe liber 3-5 zileee .
    Iar de Nekro eu zic ca isi face treaba.Eu garantez ca daca Enter gresete si el isi ia suspend: sry inca o data ca m-am bagat.
    avatar
    Vizitato
    Guest


    Cica asea e cu prietenia... :| Empty Re: Cica asea e cu prietenia... :|

    Post by Vizitato Sat Jun 12, 2010 5:08 am

    poi asta zis si eu man... dak e asea cu prietenia... doar ce draq man.. suntem intrun jok suntem o echipa ...Neutral nu trebuie sa ne uram atata intre noi..... e cv ''rau''..si cu faza... cu enter ca lar suspenda nu ash crede... Neutral
    mazilu69
    mazilu69
    Air Member
    Air Member


    Respectarea regulilor : Cica asea e cu prietenia... :| 1w11

    Number of posts : 28
    Age : 32
    Location : T!m!S0@r@
    Stare de spirit : Dur... :))
    Nick : EnterBk
    Character : Blade Knight
    Guild : xSHGx
    . : Cica asea e cu prietenia... :| 41264650
    Registration date : 2010-02-12

    Cica asea e cu prietenia... :| Empty Re: Cica asea e cu prietenia... :|

    Post by mazilu69 Sat Jun 12, 2010 1:08 pm

    Lec4 wrote:Hmmmm sry ca ma bag dar si asa sunte o mana de oameni si nici asa nu ne intelegem:( eu zic ca ii nasoll, si referitor la enter parerea mea personala ,el ii smecher se foloseste de reguli.
    stie cum sa irite omu o face si porma fuge unde stie ca daca ii faci ceva poate sa te puna pe liber 3-5 zileee .
    Iar de Nekro eu zic ca isi face treaba.Eu garantez ca daca Enter gresete si el isi ia suspend: sry inca o data ca m-am bagat.

    ai ziso bn.... jok la regula nu la ura sau eu stiu ce.... ce sa ii fak dak nici in seama nu ma bagat Jimmy(exemplu vine si imi face ks nu ziceam nimik dak era pe 1).... deci cum a zis lec jok la reguli Very Happy:P cui nu-i convine imi pare rau ;Wink

    Sponsored content


    Cica asea e cu prietenia... :| Empty Re: Cica asea e cu prietenia... :|

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 7:53 pm