AirMu Season6 Episode1

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AirMu Season6 Episode1

.::Welcome to AirMu Season 6 Episode1::.


3 posters

    2 sugesti

    avatar
    wixinc
    New Member
    New Member


    Respectarea regulilor : 2 sugesti 0w11

    Number of posts : 1
    Nick : Your Name in game
    Character : Your Race Character
    Guild : Your Guild Name
    . : 2 sugesti 41264650
    Registration date : 2010-03-12

    2 sugesti Empty 2 sugesti

    Post by wixinc Fri Mar 12, 2010 1:22 am

    Draga admin uite o sugestie pentru a fii mai bun gameplay-ul .. ori faci la toti 65k ori la toti 32k , deoarece sunt dezavantajate 2 caractere Summoneru si Dl-ul , de ex. summoneru la 32k castiga fatza de bk la 32k bineinteles in functie si de itemele dp ei si cum stiu sa joace dar la 65k stats bk si sum la 32k nu are nici o sansa ... si atunci cand o sa fie fie cam toti cat de cat echilibrati o sa vezi multi mai multi jucatori online si nu doar BK peste tot BK ei fac legea inteleg ca Bk e tanker dar SUM si DL sunt dmg dealers , de exemplu un sum full la 32k cu toate selfbuffs pe el da de 3 ori (daca nu mai mult)dmg mai mare ca un bk full .
    BLooD
    BLooD
    Administrator
    Administrator


    Respectarea regulilor : 2 sugesti 0w11

    Number of posts : 581
    Age : 38
    Location : Romania/Timisoara
    Nick : BLooD
    Character : BLooD
    Guild : Admin's
    . : Owner
    Registration date : 2009-03-30

    2 sugesti Empty Buna

    Post by BLooD Fri Mar 12, 2010 3:59 am

    Summ ii singuru care are 32k la stats ,iar DL are 65k stats!!
    Scorp
    Scorp
    Ol'Freak


    Respectarea regulilor : 2 sugesti 0w11

    Number of posts : 265
    Age : 32
    Location : Buzau,Ramnicu-Sarat
    Stare de spirit : problem?
    Nick : 2 sugesti Trollface
    Character : 2 sugesti Trollface
    Guild : 2 sugesti Trollface
    . : Simply the best.
    Registration date : 2009-03-05

    2 sugesti Empty Re: 2 sugesti

    Post by Scorp Fri Mar 12, 2010 4:06 am

    wixinc wrote:Draga admin uite o sugestie pentru a fii mai bun gameplay-ul .. ori faci la toti 65k ori la toti 32k , deoarece sunt dezavantajate 2 caractere Summoneru si Dl-ul , de ex. summoneru la 32k castiga fatza de bk la 32k bineinteles in functie si de itemele dp ei si cum stiu sa joace dar la 65k stats bk si sum la 32k nu are nici o sansa ... si atunci cand o sa fie fie cam toti cat de cat echilibrati o sa vezi multi mai multi jucatori online si nu doar BK peste tot BK ei fac legea inteleg ca Bk e tanker dar SUM si DL sunt dmg dealers , de exemplu un sum full la 32k cu toate selfbuffs pe el da de 3 ori (daca nu mai mult)dmg mai mare ca un bk full .

    E OK asa cum e acum.Summoner-ul nu a fost niciodata pentru PvP,daca joci cu Summoner joci de placere.In plus,daca te deranjeaza ca sunt BK peste tot..de ce nu iti faci si tu unul...il faci full repede la exp 5000

    Sponsored content


    2 sugesti Empty Re: 2 sugesti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 8:59 am